Hakkımızda

"Geçmişin Tecrübesi ve Geleceğin Ümidiyle"


“Alkış Turizm” olarak, İstanbul merkezli bir seyahat ve tur acentesi olarak 1991 yılında kurulduk.

Yaklaşık 30 yıldır, Hac - Umre başta olmak üzere; inanç turizmi, yurt içi ve yurt dışı keyifli kültür turları, bilet ve rezervasyon işlemleri gibi konularda profesyonel hizmet ve destek veriyoruz.

Güvenilir

Tecrübeli

Ekonomik

Kurumsal

Tecrübeli

Saygın

generic
generic
generic
medine
umre
ziyaret

Firmamızın, Türkiye’nin 20’den fazla noktasında şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Bunun yanında; İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin illerinden kutsal topraklara doğrudan uçuşlarımız vardır. Ayrıca talep çerçevesinde diğer illerden de uçuş planlamalarımız yapılmaktadır.

Mutlak Memnuniyet


Misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için birçok fırsatı bünyemizde barındırıyoruz. Kurumsal ve bireysel her müşterimizin taleplerini en üst düzeyde karşılıyor, hayatlarında tebessümle hatırlanacak anların yer almasına vesile oluyoruz.

Seyahat ve manevi ziyaretlerinizde sizlere eşlik eden ekimiz; alanında uzman, yerel bölgelere hâkim ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hedefimiz; ülkemizden dünyanın her noktasına ve kutsal topraklara yapacağınız seyahatlerinizde daima yanınızda olmaktır. Siz yolcuğun ve maneviyatın tadını yaşarken biz de gerek duyacağınız teknik alt yapıdan kişisel konforunuza kadar tüm olanakları sağlamaya gayret ediyoruz.

32 yıldır Alkış Turizm ailesi olarak, samimi yaklaşım ve profesyonel hizmetimizle, manevi ve kültürel seyahatlerinizde sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz


1991 yılından bu yana yaklaşık 32 yıldır Hac ve Umre organizasyonlarıyla Türkiye’nin 20’den fazla noktasında bulunan temsilciliklerimizle edindiğimiz tercübe ve bilgi birikimi sayesinde alanında lider ve ilk akla gelen Seyahat Acentesi olabilmek.

Misyonumuz


32 yıllık deneyimimizle Hac ve Umre organizasyonları başta olmak üzere inanç turizmi, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları vb. alanlarda siz değerli dostlarımıza 5 yıldızlı hizmet sunabilmek ve ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlamak amacıyla en iyi oteli, en hızlı ve en güvenli ulaşımı, en lezzetli yemekleri ve güler yüzlü hizmeti sunabilmek ve bu hizmetlerin yıllar boyu sürdürülebilirliğini sağlamak.

NEDEN ALKIŞ TURİZM?


Alkış Turizm, 30 yılı aşkın bir tecrübe ile her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik yatırımlara önem veren ve müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutan lider turizm acentesidir.

Hac ve Umre ibadetlerinde misafirleri adına; başvuru, pasaport, vize takibi gibi A’dan Z’ye tüm resmî işlemler, Alkış Turizm bünyesinde yetkili acente tarafından sürdürülmektedir.

Alkış Turizm bugünün değil, dünün ve yarının seyahat acentesidir. O yüzden dededen toruna tavsiye edilen, nesilden nesle aktarılan bir tecrübenin birikimidir.

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hızlı ve doğru çözümlerle, planlamalar zamanında yapılarak aksama ve diğer risklere karşı önlem alan çözüm odaklı bir kuruluştur.

Alkış turizm bünyesinde yapılan tüm yurt içi ve yurt dışı turlara, Türkiye’nin her noktasından katılım sağlanabilmektedir.

Web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından anlık bilgi sahibi olunabilmekle beraber, 0535 050 51 27 numaralı Whatsapp hattından 24 saat bilgi alma imkânı bulunmaktadır.

Anlaşmalı 5 yıldızlı otellerde konaklama ve açık büfe gibi çağın en lüks olanaklarını müşterilerine sunmaktadır.

Alkış Turizm, seyahatin başından sonuna tüm işlemleri yasalara uygun, standartların üzerinde bir sorumluluk ve titizlikle sürdürüyor. Bu da müşterilerin güvenli ve konforlu vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Kolay ödeme yöntemleri ve güncel kampanyalarla, ekonomik seyahat paketleri ve taksitlendirme gibi kolaylıklar bulunmaktadır.

İstanbul dışından gelen misafirlere, talep edildiği takdirde V.İ.P karşılama ve konaklama hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimizin Yorumları


Memnuniyetiniz bizim için çok önemli!

"Önce Kalite, Önce Memnuniyet"

Hac

2023 Yılı Hac Turları

Her Bütçeye Uygun Hac Fiyatları ve Hac Turları

#HAC

Umre

2023 Yılı Umre Turları

Her Bütçeye Uygun Umre Fiyatları ve Umre Turları

#UMRE

Kültür Turları

2023 Yılı Kültür Turları

Profesyonel Bir Tur Deneyimi Yaşamak İçin Bize Katılın

#KÜLTÜR TURLARI

HAC, UMRE VE KÜLTÜR TURLARI

MUTLAKA UZMANIMIZA DANIŞIN

Bize danışmadan karar vermeyin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 216 391 65 65